Slovné spojenie „aktívny telemarketing“ je všetkým známe. Ale skúste sa zamyslieť nad tým, či ste pri vašom podnikaní niekedy uvažovali ako veľmi Vám  tento spôsob komunikácie s klientmi a potencionálnymi klientmi môže pomôcť.

My by sme Vám tento spôsob komunikácie a jeho benefity chceli v skratke predstaviť.

Spätná väzba od zákazníkov je veľmi dôležitá a aktívny telemarketing Vám umožní získať túto spätnú väzbu a  vyvarovať sa tak chybám pri komunikácií so zákazníkom a  pomôže Vám vyšperkovať Váš produkt alebo službu k dokonalosti, udržať si zákazníka alebo mu predať produkt z nového sortimentu. Cieľom aktívneho telemarketingu je aj nájsť si cestu k zákazníkom, ktorí si ju k Vám nájsť nevedia, dať o sebe jasne vedieť.

Pre jasnejšiu predstavu čo si môžete predstaviť pod aktívnym telemarketingom :

  • Dohodavanie osobných stretnutí
  • Predaj produktov a služieb cez telefón
  • Prieskum trhu a spokojnosti Vašich zákazníkov
  • Retencia (starostlivosť o Vašich stálych zákazníkov)

 

 

Byť úspešný na trhu je v dnešnej dobe veľmi dôležité. Konkurencia je privysoká a Vám už dochádzajú nápady ako ľudí – Vašich zákazníkov zaujať?

Nechajte to na nás. Ozvite sa nám a naši vyškolení operátori sú Vám k dispozícii každý pracovný deň od 8:00 -18:00. Pokiaľ si myslíte, že Vaši zákazníci sú dostupnejší cez víkend, vieme Vám vyhovieť a všetko Vám prispôsobiť na mieru.

Ušetrite si čas a aj Vaše peniaze a výskúšajte náš aktívny telemarketing. Tak čo, idete do toho?

Váš tím eCall Slovakia 🙂