Školský rok je v plnom prúde a s ním aj nový semester na vysokej škole. Učenia pribúda, prednášok je stále viac a za rohom skúškové. Štúdium v hlavnom meste ale ponúka aj množstvo príležitostí vyžitia, na ktorých nesmieš chýbať. Vegánske trhy alebo salón piva, výstava všetkého druhu alebo dobrá párty je počas roka samozrejmosťou. Občas poteší aj káva s priateľmi alebo zakúpená maličkosť, ktorá poteší po dobre vykonanej skúške.

Tak poď k nám do tímu a my ti sľubujeme, že toto všetko stihneš za Tvoj školský rok zažiť a ešte si na to aj sám zarobíš. Je len na tebe kedy J

Dovoľ mi, aby sme Ti predstavili, čo všetko obnáša práca v call centre. Komunikácia cez telefón – je to skvelá príležitosť nato, aby si sa naučil správne komunikovať, hľadať vhodné pomenovania vo vetách, reagovať správne na otázky klienta, zvládať námietky a správne využívať argumentáciu. Robí ti problém verbálna komunikácia? U nás sa ju naučíš, takže aj ústnu skúške v škole zvládneš na výbornú a ohúriš profesora.

V tíme nebudeš sám. Ponúkame ti stabilný tím ľudí a určite každý jeden kolega ti môže byť prínosom do tvojho života. Všetky zážitky, skúsenosti, nové zručnosti ti určite pomôžu pri bežných situáciach takže budeš si vedieť ľahšie poradiť. Po skúsenosti u nás, nebudeš mať problém osloviť pani susedu z vedľajšieho vchodu alebo samotného generálneho riaditeľa nejakej spoločnosti.

Naplánovať stretnutie, oboznámiť klienta s informáciami o produkte, reagovať vhodne na všetky otázky, to sú všetko veci, ktoré vieš využiť v každej práci, ktorú si budeš hľadať po skončení vysokej školy. Uplatnenie na trhu práce tak pre Teba bude jednoduchšie ako pre kamaráta, ktorý nemá žiadnu pracovnú skúsenosť.

V našom callcentre Ti ponúkame flexibilný pracovný čas. Čo to znamená? Pracujeme od pondelka do piatka od 8:00 – 18:00. Máš prednášku do 12? Nevadí, stíhaš prísť na 13stu. Prednáška o 16stej? Žiaden problém, prídeš do práce ráno.

Za Tvoju prácu Ťa odmeníme 4€/netto a ak si šikovný vieš získať ešte pár € naviac.

Skúsenosti s callcentrom nie sú podmienkou. Naučíme Ťa všetko potrebné.

Pridaj sa k nám

Tešíme sa na Teba

Team eCall Slovakia