Napriek tomu, že pandémia korona vírusu už postupne slabne, stále je dôležité myslieť na svoje zdravie. Ľudské telo je každý deň vystavené množstvu rôznych negatívnych vplyvov, ktoré dokážu spôsobiť vážne ochorenia a skrátiť tak dĺžku života. Ako sa im efektívne brániť a posilniť organizmus tak, aby bol voči nim odolný?

Zdravý životný štýl je na teoretickej úrovni často diskutovanou témou, avšak len málokto ho dokáže pretaviť do reálneho života. Rýchle tempo dní, veľké pracovné zaťaženie a množstvo povinností spôsobuje, že obvykle nemáme dostatok času premýšľať nad pravidelným pohybom a zdravou stravou. A to je problém. V dôsledku zanedbanej životosprávy exponenciálne narastá počet civilizačných chorôb, ktoré prispievajú k zníženiu kvality a dĺžky života. Ak chcete pre svoje telo to najlepšie, mali by ste mu venovať aspoň základnú starostlivosť. Tá pritom nemusí byť vôbec časovo náročná.

Pravidelný pohyb si zaraďte do denného harmonogramu

Pohybové aktivity nenechávajte na náhodu a nevnímajte ich ako niečo, čo budete robiť, ak vám náhodou zvýši nejaký čas. Zaraďte ich do pevného harmonogramu dňa tak, aby vás nijako neobmedzovali v iných činnostiach. Napríklad, vstaňte o pol hodinu skôr ako obvykle a choďte behať. Prípadne, po príchode domov z práce strávte nejaký čas na stacionárnom bicykli. Popri tom viete napríklad sledovať správy alebo počúvať podcast, vďaka čomu povýšite svoju produktivitu na nový level.

Na zdravej výžive záleží

Neoddeliteľnou súčasťou zdravého životného štýlu je správna strava. Je dôležité, aby ste prijímali vyvážený mix vitamínov, minerálov, ale aj uhľohydrátov, vlákniny či bielkovín. Aby ste dosiahli optimálny stav, je dôležité počas dňa konzumovať pestrú stravu. A to často nie je možné. V prípade, že máte veľa povinností, ste radi, že vôbec stíhate nejaký obed. Avšak, aj na tento problém existuje jednoduché riešenie – výživové doplnky s vysokým obsahom účinných výťažkov, ktoré posilňujú organizmus.

Výživové doplnky s množstvom výhod

Vďaka výživovým doplnkom dokážete prijímať všetky najdôležitejšie vitamíny, minerály, aminokyseliny, antioxidanty a mnohé ďalšie účinné látky kedykoľvek a kdekoľvek. V dnešnej dobe už výživové doplnky nemusia byť len v podobe tabliet či kapsúl. Neraz sú dostupné ako prášok, z ktorého si viete vyrobiť chutný nápoj. Do popredia sa dnes dostávajú najmä výživové doplnky vyrobené z čisto prírodných výťažkov, bez pridaných chemikálií. Také zoženiete napríklad v e-shope www.thepurea.com alebo 3mg. Benefitom takýchto produktov sú komplexné účinky. Posilňujú imunitu, zlepšujú fungovanie trávenia či kardiovaskulárneho systému, posilňujú kĺby, kosti a svaly, zlepšujú pamäť a podobne. Vďaka tomu sa budete cítiť zdravší a plní energie. Zbavíte sa rôznych bolestí a zdravotných ťažkostí, ktoré vás obmedzujú v živote. Opäť si tak budete môcť naplno vychutnávať všetky vaše obľúbené aktivity.

Pri predaji výživových doplnkov je v dnešnej dobe výhodné využívať aj alternatívne predajné kanály napr. služby call centra. Jeho pracovníci dokážu zákazníkom poradiť pri výbere, uľahčiť nákup, zlepšiť celkový používateľský zážitok a posilniť tak mieru konverzií. A pre zákazníka je to ten najkomfortnejší spôsob nákupu bez akýchkoľvek ďalších krokov. Ušetrený čas môže využiť na iné zmysluplnšie aktivity, napr. pohyb J.

Tak prečo by ste pri predaji svojich „zdravých“ výrobkov aj vy nevyužili call centrum?