Aktívny telemarketing 2018-04-10T16:36:35+00:00

Aktívny telemarketing

Dohodnúť úspešné stretnutie je naša devíza

Sme hrdí, že môžme spolupracovať s klientmi, ktorí preferujú podobné hodnoty.

V prvom rade pridanú hodnotu pre zákazníka a budovanie dobrej povesti na slovenskom trhu.

Medzi špičku firiem pracujúcich pre svojho zákazníka, patrí aj náš klient, ktorý vďaka tímu odborníkov školených špeciálne pre energetické poradenstvo dáva zákazníkom možnosť overiť si, ako môžu ušetriť až stovky eur ročne vďaka preskúmaniu a analýze ich energetického hospodárenia. Optimalizáciou, čiže niekoľkými jednoduchými úpravami v dome, alebo v byte, im prináša peniaze späť do vrecka. Že sa to naozaj oplatí Vám vie potvrdiť viac ako 40 000 tisíc spokojných zákaznikov z domácností po celom Slovensku. Najlepšie na tom však je, že pridanú hodnotu pocíti nielen koncový zákazník, ktorý ušetrí, ale aj náš klient vďaka prepojeniu našich systémov a pravidelne zasielaných reportov s výsledkami volaní pravidelnej báze.  Aj vám záleží na kvalitne odvedenej práci pri dohodnutí stretnutia? Chcete zvýšiť úspešnosť predaja pri dohodnutí stretnutia svojim obchodným zástupcom? Nechajte to na nás a úspešnosť Vašej realizácie bude ďalej rásť.

Váš rast je naša priorita

V portfóliu našich služieb nájdete nielen zvýšenie predaja služieb a tovaru, ale aj získanie dôležitej spätnej väzby od Vašich zákazníkov. Veď kto iný Vám lepšie povie čo sa mu páči na Vašich službách, alebo naopak aké má želanie na zmenu do budúcnosti? Ak patríte medzi tých, ktorým nie je ľahostajný názor vlastných zákazníkov, určite privítate tak ako aj naši klienti z auto-moto odvetvia pravidelný zber podnetov a názorov od svojich zákazníkov. V praxi to potvrdzuje sila v kvalite servisu – mesačne zozbieraných viac ako 4000 dotazníkov spokojnosti, alebo výška predaja jednotlivých značiek automobilov a zvyšujúci sa počet odporúčajúcich zákazníkov.

Kontaktujte nás a zistite, ktorý variant pre získanie spätnej väzby bude najlepšia pre Váš biznis model.

Zastrešíme viac ako predaj

Dnešný svet je už presýtený množstvom rôznych ponúk, ktoré aj tak pôsobia rovnako. Čo tak, zmeniť zaužívané stratégie a pomôcť si novými technikami a predajným spôsobom s okamžitým feedbackom? Pre nášho klienta, jednotku na trhu kvalitných a zdraviu prospešných doplnkov výživy, sprostredkovávame nové obzory predaja, ktoré naplno využívajú potenciál call centra a zvyšujú predaje. Viac ako 45 000 nových zákazníkov je toho príkladom. Vďaka kvalitným a jedinečným výrobkom na trhu môže byť synergia fungujúcim celkom. Výhodou je, že nášmu klientovi prinášame viac, a to v podobe komplexného zastrešenia predaja. Zahrňa to všetko od prvého kontaktu s novým zákazníkom, cez predaj, balenie a distribúciu tovaru priamo do jeho rúk. Viete si predstaviť od čoho všetkého Vás môžeme odbremeniť a čo všetko priniesť? Prečo nevyskúšať niečo nové aj u Vás vo firme? Koľko času a energie by ste si tým ušetrili? Špecialita našej práce spočíva aj v samostatne na mieru prispôsobenom objednávkovom systéme pre evidenciu objednávok, skladových zásob a fakturáciu pod jednou strechou. Zvýšenie predaja? Žiadny problém! Stačí nám napísať a zistiť, že aj pre Vás budú naše služby prínosom.

Zvládneme všetko, aj financie

Spolupráca s významnými finančnými inštitúciami patrí medzi špičkové projekty, ktoré pre našich klientov zastrešujeme. Tým že je spoločnosť eCall Slovakia s.r.o  licencovaná a zapísaná v zozname Samostatný finančný agent (SFA) vedený v Národnej banke Slovenska, prinášame aj Vám nové možnosti rozšírenia Vašich služieb. Zabezpečiť rodinám poistné krytie, dohodnúť obchodné stretnutie v banke a na počkanie, poslať o tom avizovaný email či personifikovanú SMS správu, patrí u nás k samozrejmým úkonom. Čo tak sa zamerať aj na cross sale formou predaja doplnkových služieb, alebo poistných krytí, aktualizovať údaje o Vašich zákazníkoch v databáze a osloviť ich s marketingovou ponukou? Pre nás je to hračka a pre Vás ušetrený čas a prostriedky. Veď aj naši klienti z finančného sektora Vám radi potvrdia prospech zo vzájomnej spolupráce s nami. Cez 20 000 dohodnutých obchodných stretnutí a prísun viac ako 15 000 nových zákazníkov s predplateným poistením hovorí samo za seba.

Ozvite sa nám a prejdeme s Vami možnosti zvýšenia Vašich preferencií a predajných čísel.